Why Consultation _چرا مشاوره

مشاوره ,چرا مشاوره,مشاوران پوصام ,مشاوره بازرگانی,مشاوره سرمایه گذاری,مشاور سرمایه گذاری,مشاور بازرگانی,فواید مشاوره,سود سرمایه گذاری,سرمایه گذاری مطمئن,مشاوره با تجربه ,مشاور خبره,مشاور با تجربه

مشاوران گروه صنعتی پوصام ، چرا باید قبل از سرمایه گذاری با مشاور صحبت کنیم

جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۲۱ ۱ نظر  بازدید

گروه مشاوران شرکت پویا صنعت مبدل(PCG)

چرا مشاوره؟

چرا باید قبل از سرمایه گذاری با مشاور صحبت کنیم؟

از کجا باید مشاور امین و خبره بیابیم؟

این سوالات همواره باعث درگیری های ذهنی ما انسانها بوده است . ما امروز قصد داریم پاسخ این سوالات را بدهیم و برای همیشه این نگرانی ها را از ذهن شما دور کنیم .

هیچ‌انسانی نمیتواند به طور قطع و یقین خود را کامل بداند ، هریک از ما در بخشی از وجود و زندگی خود دارای کاستی هایی هستیم ، چه این کاستی ها از نظر مادی باشد چه از نظر معنوی، در هر دو صورت کاستی های ما به عنوان نقاط ضعف خودنمایی خواهند کرد و درست زمانی که انتظارش را نداریم، مارا به زانو درخواهند آورد.

زندگی انسان از دو بخش استراحت و فعالیت تشکیل شده است

فعالیت اصلی ترین بخش زندگی هر انسانی میباشد،

فعالیت های انسان نیز خود به چندین دسته مجزا تقسیم میشود اما در این گفتار بخش اعظم آن یعنی فعالیت های درآمد زا مد نظر ما است.

انجام دادن کار و در نتیجه آن حصول درآمد مادی همواره از پیدایش انسان به طرق مختلف با ما همراه بوده و اصلی ترین هدف ما برای پیش برد و نیل رسیدن به اهداف بوده است .

ما برای کسب درآمدی ثابت با سود سرشار هر روزه در حال فکر کردن و در رویای رسیدن به بالاترین جایگاهها در زندگی و کار هستیم .

سرمایه گذاری همواره یکی از اهداف ما برای پیشرفت بوده است ، اما چه بسا در هر سرمایه گذاری ای موفق نمیشویم و بارها بار از راه های مختلف انواع سرمایه گذاری را امتحان میکنیم تا بالاخره راه سعادت را بیابیم .

این آزمون ها و خطا ها در دوران سرمایه گذاری باعث اتلاف سرمایه ، هدر رفتن عمر ، بی میلی و کسب تجربیات تلخ میگردند،

همواره کسانی موفق میشوند که پس از گذر از این ۴ مرحله مجددا اقدام به سرمایه گذاری میکنند و با استفاده از این تجربیات تلخ اما گرانبها میتوانند کسب و‌کار جدیدی را راه اندازی کنند .

توجه داشته باشید که سرمایه گذاری از دو کفه ترازو تشکیل شده است راه اندازی یک کسب و کار در یک طرف ترازو ، کسب سود سرشار و دوام کسب و‌کار در طرف دیگر ترازوی سرمایه گذاری قراردارند .

شما برای اینکه در طی مراحل سرمایه گذاری دچار حوادث تلخ اشاره شده در بالا نشوید باید ضریب خطاها را به حداقل برسانید و برای این کار باید با کسانی وارد مذاکره و صحبت شوید که دارای تجربه بالایی باشند و بتوانند شما را در این مسیر پر پیچ و خم یاری دهند .

سرمایه گذاری عموما بر دونوع انجام میشود ، کوتاه مدت و بلند مدت .

سرمایه گذاریهای کوتاه مدت در مدت زمان کم سود قابل توجهی را به سرما گذاران باز میگرداند ، در عوض سرمای گذاری بلند مدت در زمان کوتاه سود ناچیزی را خواهد داشت و در دراز مدت به مراتب سودهای کلان تری را عاید سرمایه گذاران خواهد کرد.

پس میتوان به این نتیجه رسید که نوع سرمایه گذاری تعیین کننده پیشرفت شما خواهد بود . حال باید برای تعیین نوع سرمایه گذاری کمی بیشتر بدانید.

برای مثال شما نمیتوانید سرمایه گذاری تولیدی داشته باشید و برای بلند مدت سرمایه گذاری کنید اما از نوع آوری و خلاقیت در تولید و پایین آوردن قیمت تمام شده کالا در دراز مدت برای مصرف کننده استفاده نکنید و یا اینکه شما نمیتوانید در صنعت ساختمان یا بورس سرمایه گذاری کنید و انتظار این را داشته باشید که در مدت زمان غیر از هدف به سودهای کلان دسترسی داشته باشید ، حتی امکان خواهد داشت سرمایه گذای ساختمان و یا بورس دچار رکود شده و ضررهای کوتاه مدتی به شما وارد شود.

کسب و کارهایی هستند که علاوه بر سود بلندمدت در سودهای کوتاه مدت هم آمار خوبی از خود برجای گذاشته اند و تمام سرمایه گذاران از این کسب و کاها اطلاعات خاصی ندارند. و در اینجا خلاء دانش سرمایه گذاری احساس میشود و سرمایه گذاران را چنان کلافه و سردرگم خواهد کرد که شاید به اشتباه باعث انجام کارهایی شوند که کل سرمایه آنها را به خطر بیاندازد .

شرکت پویا صنعت مبدل همواره برای اعتلای ایران و ایرانی در این دو دهه فعالیت خود تلاش نموده و این از رزومه ی کاری ما نمایان می باشد .

ما در این شرکت از تجربیات تلخ و موفق سرمایه گذاران در رسته های صنایع غذایی ، دارویی، شیمیایی و ... استفاده کرده و بهترین راه را به شما دوستان نشان میدهیم.

در کمترین زمان ممکن بهترین بهره وری را داشته باشید و با حذف ریسک های سرایه گذاری، مطمئن تر قدم بردارید .

در بخش های دیگر وب سایت میتوانید با :

- بازاریابی

- بررسی سود آوری بودن طرح کسب و کار

- ارزیابی و امکان سنجی احداث کسب و کار

- خرید ماشین آلات و لوازم مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار

- بهره وری در تولید و عرضه خدمات

- راهکارهای فروش و پخش

- برند سازی حرفه ای

- قیمت گذاری ماشین آلات صنعتی

- کارشناسی ماشین آلات صنعتی

- خدمات تهیه طرح توجیهی ، فنی و اقتصادی

با ما همراه باشید


برای دستگاه پیم طبقه کابینت چقدر هزینه لازم است چه دستگاهی است
درود بر شما ، پیم های کابینتی از دو بخش پلاستیکی و فلزی تشکیل شده است. برای بخش فلزی یک رولینگ حرکتی با پرس کات نیاز دارید و برای بخش پلاستیک باید دستگاه تزریق پلاستیک شفاف داشته باشید. با توجه به افزایش قیمت ارز متاسفانه قیمت دقیقی از دستگاهها نداریم. ولی میتونه بین 700 میلیون تا 1.1 میلیارد تومان براتون هزینه داشته باشه
دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image