Machinery Pricing _قیمت گذاری ماشین آلات

کارشناسی دستگاه,ارزیابی دستگاه,قیمت گذاری ماشین آلات,ارزیابی ماشین آلات

مشاوره قیمت گذاری ، کارشناسی و ارزیابی ماشین آلات کارکرده و نو

جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۲۳ ۰ نظر  بازدید

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (PCG)

قیمت گذاری ماشین آلات :

.

همواره در صنعت برآورد قیمت ماشین آلات یکی از مهمترین ارکان صنعت بوده است . مصرف کنندگان برای استفاده از بهترین ماشین آلات حاضر به پرداخت هزینه های گزاف نمی شوند. قیمت تمام شده کالای مصرفی ، هزینه ساخت و سود متعارف سه اصل قیمت یک کالای صنعتی را مشخص میکنند . حال در مواردی نادر ماشین آلاتی ساخته می شوند که تکنولوژی ساخت آنها در انحصار شرکت های خاص می باشد و در نتیجه تولید آن توسط شرکت دیگر و طراحی متفاوت هزینه های فروش آن ماشین آلات از دیگر ماشین آلات بیشتر خواهد بود، در این بین هستند معدود کسانی که با سوء استفاده از دانش کم خریداران ماشین آلات اقدام به فروش ماشین آلات به قیمت های بسیار بالاتری می نمایند. صداقت از اصلی ترین پایه های صنعت در هر کشوری می باشد. در صورتی که هزینه های تولید هرکالای صنعتی در کشوری بالا رود ، به ناچار سازندگان و صنعتگرانی متولد می شوند تا از این اتفاق سودجویی کنند و با فروش تجهیزات و ماشین آلات بی کیفیت به قیمت های نازلتر مصرف کنندگان را جذب خود نمایند . این سیاست کاری همواره با شکست روبرو خواهد شد ، زیرا با گذشت زمان و فعالیت ماشین آلات بی کیفیت خساراتی به مصرف کننده وارد می گردد که آنهارا مجبور به جایگزین نمودن ماشین آلات بی کیفیت می نماید و در نتیجه بازار فروش این گونه ماشین آلات بی کیفیت به پایان خواهد رسید.

شرکت پویا صنعت مبدل با کادری مجرب و متهد در تمامی پروژه های خود با توجه به بودجه خریدار و مصرف کننده اقدام به فروش ماشین آلات نموده است و به کرار به علت نداشتن بودجه کافی خریدار، فروش ماشین آلات را متوقف نموده است تا وضعیت اقتصادی بازار بهبود یابد .

شرکت پویا صنعت مبدل نمیتواند ماشین آلات بی کیفیت را تولید و روانه ی بازار نماید . شاید از خودتان می پرسید چرا ؟ مگر مهم سود هر کسب و کاری نیست ؟

بله ، سود در هر کسب و کاری مهم است اما سودی که متعارف باشد و در قبال فروش کالای با کیفیت که باعث افزایش فروش گردد. سیاست فروش ماشین آلات در شرکت پویا صنعت مبدل همواره برروی صداقت و تعهد پایه گذاری شده است و خارج از این چهارچوب هیچ فعالیتی را پیش نخواهد برد.

ما قادر هستیم که ماشین آلات شما را با توجه به سال ساخت ، متریال مصرفی ، هزینه ساخت ، تکنولوژی ساخت و سود متعارف قیمت گذاری نماییم.

در صورتی که شما قصد خرید دستگاه صنعتی یا ماشین آلات دیگر شرکت ها را دارید و نمیتوانید قیمت واقعی آن دستگاه را بیابید ، ما میتوانیم شمارا یاری نموده و برای حفظ سرمایه شما در کنارتان باشیم . با کارشناسی معقولانه هم سود متعارف سازنده مورد توجه قرار میگیرد و سرمایه شما سرمایه گذاران محترم حفظ خواهد شد .

.

امید است با ارائه اطلاعات مشاوره ای در این وب سایت بتوانیم در شکوفایی کسب و کار شما دوستان موفق باشیم.

در بخش های دیگر وب سایت میتوانید با :

.

.

- مشاوره صنعتی

- بازاریابی

- بررسی سود آوری بودن طرح کسب و کار

- ارزیابی و امکان سنجی احداث کسب و کار

- خرید ماشین آلات و لوازم مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار

- بهره وری در تولید و عرضه خدمات

- راهکارهای فروش و پخش

- برند سازی حرفه ای

- قیمت گذاری ماشین آلات صنعتی

- کارشناسی ماشین آلات صنعتی

- خدمات تهیه طرح توجیهی ، فنی و اقتصادی

با ما همراه باشید

.

.

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.

.


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image