Buy Machinery _خرید ماشین آلات

ماشین آلات صنعتی ,خرید ماشین آلات,خرید تجهیزات,مشاوره خرید ,مشاوره صنعتی

مشاوره خرید ماشین آلات مورد نیاز کسب و کار ، مشاوره خرید ماشین آلات

جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۱۹ ۰ نظر  بازدید

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (PCG)

مشاوره خرید ماشین آلات

برای ایجاد هر کسب و کاری اعم از تولیدی یا خدماتی نیاز به ماشین آلات و تجهیزاتی است که بتوان امکان به وجود آوردن و ارائه محصولی را فراهم آورد.

بسته به نوع کسب و کار یا سرمایه گذاری که قرار است انجام گیرد نیاز به زیرساخت هایی میباشد که در مبحث قبل در رابطه با امکان سنجی و ارزیابی احداث یک کسب و کار و سرمایه گذاری به شما دوستان توضیحاتی ارائه دادیم . بخشِ اعظم این سخت افزار ، ماشین آلات و لوازم میباشد.

تجهیزات مورد نیازدر کسب و کار با توجه به خدمات و محصولات ارائه شده برآورد میگـردد و میبایست برای بازدهی تولید 5 سال اول برنامه ریزی خرید انجام پذیرد و با توجه به شروع سرمایه گذاری در ایجاد کسب و کارهای نو میزان تولید به نسبت اسمی به مراتب پائین تر میبـاشد . معمولا در شش ماه اول با توجه به بازاریابی ، فروش، پخش و زمان مورد نیاز برای ایجاد تقاضا در بازار تولیدات کسب و کارها با 10% ظرفیت اسمی انجام میپذیرد و در شش ماه دوم با توجه به برنامه ریزی های مدیریتی در بازاریابی و فروش امکان افزایش ظرفیت تا 50% اسمی وجود دارد. در سال دومِ تولید امکان رسیدن به ظرفیت پیک و اسمی تعیین شده در زمان احداث کسب و کار ، با توجه به سیاست های مدیریت بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش صورت گرفته در یک سال اول ، میسر خواهد شد.

با توجه به قوانین مدیریت بازاریابی ، ایجاد بازار تقاضا و فروش محصولات مشاهده میکنید که ظرفیت اسمی سرمایه گذاری در کسب و کارهای جدید در دو سال اول امکان پذیر خواهد بود و از سالهای بعد میتوان برای افزایش و بهره وری تولید برنامه ریزی کرد.

حال با توجه به سیاست های فوق تجهیزات و ماشین آلات هر کسب و کاری یکی از اصلی ترین بخش های سخت افزاری در سرمایه گذاری میباشد. خرید ماشین آلات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بهترین گزینه خواهد بود چون در زمان تولید و ارائه محصولات در سالهای اول به علت آشنا نبودن مسئولین تولید و فنی به کارکرد ماشین آلات و نوع تولید محصول ، اشکالات فنی به دستگاه ها و تجهیزات وارد خواهد آمد. در صورتی که تجهیزات و ماشین آلات شما از شرکت های صاحب نام دارای گارانتی و استاندارد های تولید ماشین آلات خریداری نشده باشند در این سال های اولیه با مشکلات عدیده ای برخورد خواهید کرد. با توجه به اینکه سالهای اولیه هر کسب و کاری برای ایجاد بازار تقاضا مهم است و تولید و ارائه ی محصول با کیفیت و با قابلیت رقابت با شرکت ها و کسب وکارهای قدیمی در الویت قرار دارد ، باید از ماشین آلاتی استفاده گردد که باعث افت کیفیت و کمیت تولید نگردند.

در صورتی که ماشین آلات شما دچار اختلال در تولید شوند باعث کم شدن ظرفیت تولید و کیفیت محصولاتِ شما در ابتدای کار خواهند شد و درست در زمانی که باید محصولات خود را به بخش فروش و پخش برسانید با کمبود محصول مواجه میشوید . خریداران و متقاضیانی که به کالای شما نیاز دارند با دیدنِ این کمبودها به کسب و کار شما بی اعتماد خواهند شد و در نتیجه ایجاد بازار تقاضای شما با شکست مواجه میشود و نمیتوانید به فعالیت خود ادامه دهید و سرمایه گذاری شما از بین خواهد رفت.

با توجه به وضعیت موجود در صنعت کشور ما، کم شدن صداقت کاری، نبود استانداردهای تولید و نظارت در ساخت ماشین آلات ، یافتن صنعتگر متعهد کمی سخت گردیده است اما غیر ممکن نمیباشد. هستند صنعتگرانی که شرافت و صداقت خودرا حفظ کرده اند و میتوانیم این صنعتگران را از دیگر صنعتگران تشخیص دهیم. صنعتگران متعهد قبل از فروش کالای خود اطلاعات کافی و واقعی از ماشین آلات خود را در اختیار خریدار قرار میدهند و امکان این را به خریدار میدهند که خود با توجه به مشخصات فنی و کیفیت ارائه شده اقدام به انتخاب ماشین آلات مورد نیاز خود کنند.

صنعتگران متعهد قبل از فروش ماشین آلات خریدار را با چالش های فنی ماشین آلات آشنا خواهند کرد و با ارائه مشاوره درست امکان خرید تجهیزات و ماشین آلات با کیفیت را به خریداران میدهند.

شرکت پویا صنعت مبدل با برند پوصام یکی از صنعتگرانی است که سعی کرده در تمام سالهای فعالیت خود حق خریداران را ارجح تر از خود بداند و بارها بار با ارائه مشاورات قبل از خرید باعث این گردیده است که حتی خریداران کالایی را از این شرکت تهیه نکنند. ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا برای کسب درآمد کار کنیم و تمام سیاست ما داشتن ایرانی آباد در کنار هم میهنانمان بوده و خواهد بود.

ما تا به امروز سعی بر آن داشته ایم که خریداران را با ارائه اطلاعات و مشاورات فنی قبل از خرید دستگاه از کیفیت ماشین آلات آگاه کنیم و از اینرو تنها شرکت صنعتی در خاورمیانه و حتی بین المللی هستیم که کلیه کالاهای خود را با مشخصات فنی ، عکسهای مربوطه و قیمت در صفحات اجتماعی و وب سایت رسمی خود قرار داده ایم تا خریداران با خیالی آسوده نسبت به خرید تجهیزات اقدام نمایند. در سیاست های جدید ، از میانه سال 1398 تصمیم بر این گرفتیم که وب سایت جدید خود را به سوی مشاورات معطوف نماییم و تمام اطلاعات مربوطه به مشاوره و بازاریابی ، فروش، خدمات پس از فروش ، بهره وری تولید ، برندینگ و ... در اختیار شما هم میهنان عزیز قرار دهیم.

امید است که بتوانیم هرچند کوچک در اعتلای صنعت ایران زمین سهیم باشیم و نشانی از ایران متمدن، کهن و آباد برای تمام ایرانیان در سرتا سر جهان باشیم.

در بخش های دیگر وب سایت میتوانید با :

- مشاوره صنعتی

- بازاریابی

- بررسی سود آوری بودن طرح کسب و کار

- ارزیابی و امکان سنجی احداث کسب و کار

- خرید ماشین آلات و لوازم مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار

- بهره وری در تولید و عرضه خدمات

- راهکارهای فروش و پخش

- برند سازی حرفه ای

- قیمت گذاری ماشین آلات صنعتی

- کارشناسی ماشین آلات صنعتی

- خدمات تهیه طرح توجیهی ، فنی و اقتصادی

با ما همراه باشید

گروه کارشناسان پوصام


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image