Efficiency _بهره وری در تولید

بهره وری ,بهره وری چیست؟,بهره وری کسب وکار,بهره وری تولید

مشاوره تولید و بهره وری کسب و کار

جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۱۸ ۰ نظر  بازدید

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (PCG)

بهره وری تولید :

بهره وری چیست؟ استفاده از کمترین نیرو ، انرژی و امکانات در انجام بهترین کار را بهره وری میگویند .

بهره وری آرزوی هر مدیری در مجموعه ی خود می باشد . بدون برنامه ریزی های اولیه و بلند مدت بهره وری در تولید هیچگاه محقق نخواهد شد. استفاده از کمترین منابع در راه پیشبرد ، اهداف کسب و کار با توجه به افزایش کیفیت و کمیت تولید همواره از اصلی ترین دغدغه مدیران کسب و کارها بوده است اما به دلیل مواردی که بسیار زیاد هستند این امر تحقق نمی یابد. همواره عواملی وجود دارند که باعث افزایش بهره وری در تولید میگردند که از آنها میتوانیم به ؛ سرمایه ، مواد اولیه ، نیروی کار ، تکنولوژی و مدیریت اشاره کنیم که اصلی ترین عوامل را میتوان سرمایه ، نیروی کار و تکنولوژی عنوان کرد . بالاترین سرمایه هرکسب وکاری، نیروی کاری میباشد . ارتباط بهینه و مطلوب نیروی کار با انجام کار های محوله باعث افزایش بهره وری خواهد بود . داشتن نیروی زیاد هیچوقت باعث افزایش بهره وری در تولید محصولات نخواهد بود و مدیری موفق خواهد بود و به بهره وری بالاتری دست می یابد که ارتباط بین نیروی کار و کار درست را حفظ نماید .

با یک نگاه سطحی میتوانید تعهد کاری و بهره وری بالا را در کشور ژاپن که سرآمد تمام کشورهای صنعتی از لحاظ حفظ کمیت و کیفیت است، را مشاهده نمود . تهعد کاری نیروی کار در ژاپن به گونه ای میباشد که اگر مدیری در انجام وظایف خود کوتاهی کند در کسری از زمان از تمام مردم عذرخواهی کرده و جای خود را به مدیرِ دیگری که توانایی انجام بهینه تر آن کار را دارد میدهد . این امر فقط با فرهنگسازی ای که پس از سالهای سرد در ژاپن اتفاق افتاده ، صورت گرفته است . هیچ ملتی و دولتی در دنیا موفق نخواهد بود مگر اینکه باهم یکی باشند. پس می بینید که نیروی کار خوب باعث انجام کار خوب خواهد شد و در نتیجه بهره وری و سودآوری تولید بیشتر ازقبل خواهد شد . استفاده از ماشین آلات به روز نیز باعث افزایش بهره وری تولید خواهند شد . داشتن ماشین آلاتی که از تکنولوژی جدید بهره می برند باعث افزایش راندمان تولید خواهد شد و افزایش راندمان تولید با توجه به انجام کار درست توسط نیروی کار درست ، باعث افزایش بهره وری در کسب و کار و سرمایه گذاری شما میگردد.

استفاده از ماشین آلات جدید و نیروی کار متعهد مستلزم وجود سرمایه می باشد ، با داشتن سرمایه میتوانید از نیروهای متعهد ، ابزار آلات و ماشین آلات برای بهره وری تولیدات استفاده کنید.

این زنجیره نیروی کار خوب ، ماشین آلات جدید و سرمایه همواره تضمین کننده ی طول عمرِ یک سرمایه گذاری و کسب و کار بوده اند و با داشتن این زنجیره می توان به بهره وری در تولید رسید.

شرکت پویا صنعت مبدل از ابتدای فعالیت خود بر این امر استوار بوده و با حداقل نیروی کاری متعهد بالا ترین بهره وری را کسب کرده است و از همین رو می باشد که میتواند جواب گوی تعهدات خود در عرصه ی تولید و ساخت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی با کیفیت باشد . ما در سالهای گذشته تمام توان خود را به کار برده ایم تا از خلاء های موجود بهترین فرصت هارا بسازیم .

تمام سعی همکاران ما در شرکت پویا صنعت مبدل بالا بردن بهره وری شما سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار می باشد . ما میتوانیم با برنامه ریزی بلند مدت برای کسب و کار شما زمینه ساز بهره وری برای شما باشیم.

در بخش های دیگر وب سایت میتوانید با :

- مشاوره صنعتی

- بازاریابی

- بررسی سود آوری بودن طرح کسب و کار

- ارزیابی و امکان سنجی احداث کسب و کار

- خرید ماشین آلات و لوازم مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار

- بهره وری در تولید و عرضه خدمات

- راهکارهای فروش و پخش

- برند سازی حرفه ای

- قیمت گذاری ماشین آلات صنعتی

- کارشناسی ماشین آلات صنعتی

- خدمات تهیه طرح توجیهی ، فنی و اقتصادی

با ما همراه باشید

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image