مشاوره خرید مخزن استیل دوجداره ذخیره

مخزن استیل دوجداره,قیمت مخزن استیل دوجداره,مخزن دوجداره,مخزن دو جداره,مخزن استیل دو جداره,مشاوره خرید مخزن دوجداره,مخزن استیل 1000 لیتری,مخزن استیل 2000 لیتری,قیمت مخازن استیل دوجداره,خرید مخزن استیل دوجداره

مشاوره خرید مخزن استیل دوجداره گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP) | ما در این بخش برای شما اطلاعات مورد نیاز اولیه برای تهیه یک مخزن استیل دو جداره جهت نگهداری مواد را ارائه می نمائیم، لیست قیمت مخزن استیل دوجداره، تهیه مخزن استیل دوجداره 1000 لیتری، مخزن استیل دوجداره2000 لیتری

سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۴۶ ۰ نظر  بازدید

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.

مشاوره خرید مخزن استیل دوجداره ذخیره

.

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی ، توجه شما را به نکات زیر در رابطه با خرید مخازن استیل دو جداره جلب می کنیم:

مخزن استنلس استیل که به اختصار مخزن استیل نامیده می شود به علت دارا بودن آلیاژ خاص و ضد اکسید در موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در انواع مختلف طراحی و ساخته می شود. مخازن استیل دو جداره معمولا در دو نوع فرآوری و نگهداری ساخته می شوند.

.

ما در این بخش برای شما اطلاعات مورد نیاز اولیه برای تهیه یک مخزن استیل دو جداره جهت نگهداری مواد را ارائه می نمائیم. مخازن استیل دو جداره برای نگهداری محصولاتی کاربرد دارند که دمای نگهداری در آنها مهم می باشد. بعضا موادی وجود دارند که گرما و سرما باعث تغییر شکل و یا خرابی در ساختار آنها می شود. مثلا برای نگهداری روغن ها یا گلوکز از مخزن استیل دو جداره عایق استفاده میکند تا دمای محیط تاثیری بر دمای داخلی نداشته و باعث سرد شدن آنها نگردد زیرا در اثر سرد شدن تخلیه این نوع محصولات از مخازن استیل سخت می گردد. در مثال دیگر می توان از مخزن استیل دوجداره در نگهداری شیر خام یا شیر پاستوریزه استفاده کرد که گرمای محیط خارجی نتواند باعث فساد شیر داخل مخزن گردد.برای خرید یک مخزن دوجداره استیل باید به نکاتی توجه نمود که هم از نظر قیمت اولیه متناسب با سرمایه باشد هم از نظر ماندگاری و استاندارد سازی مورد تائید باشد. معمولا مخازن استیل بسته به ظرفیت و طول عمر نگهداری آنها با ضخامت های مختلف ساخته می شوند. توجه داشته باشید که مخازن استیل دوجداره به علت دارا بودن جداره عایق که میتواند از پشم سنگ، پلی استایرن یا پلی اورتان باشد استحکام بیشتری نسبت به مخازن تک جداره استیل دارد و به همین علت استاندارد های طراحی و نگهداری آنها با نخازن استیل تکجداره متفاوت می باشد. معمولا عدسی های سر و ته این گونه مخازن ضخامت بیشتری از بدنه دارند. توجه داشته باشید در زمان خرید اگر نیاز به یک مخزن دوجداره استیل 1000 لیتری دارید و قابلیت افزایش را تا 3 سال دیگر خواهید داشت حتما از مخزن استیل دو جداره 2000 لیتری استفاده کنید زیرا از نظر قیمتی با یکدیگر نهایتا 40تا 50% تفاوت خواهند داشت ولی اگر تا 3 سال آینده نیاز به خرید یک مخزن استیل دوجداره 1000 لیتری دیگر داشته باشید باید با توجه به افزایش روز افزون قیمت ارز و وارداتی بودن جنس استیل هزینه ای در صدور 120% بیشتر برای خرید مخزن 1000 لیتری دوم پرداخت نمایید .

.

پس با یک حساب سر انگشتی متوجه می شوید که امروز خرید یک مخزن استیل دوجداره 2000 لیتری بهتر از خرید یک عدد مخزن استیل 1000 لیتری می باشد.

.

و باز هم گارانتی و خدمات پس از فروش مهمترین بخش هر خرید می باشد.

در خرید مخزن استیل دو جداره هم توجه داشته باشید از سازنده ای خرید کنید که گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی به ساخته خود ارائه نماید.

برای تعمیر و نگهداری هم باید مرتب و مداوم این امر را به انجام برسانید تا همزن و میکسر شما دچار اختلال کارکرد نشود و بتواند کارایی مطلوبی به شما ارائه دهند.

امید است این اطلاعات به شما در خرید یک مخزن استیل دوجداره با کیفیت کمک کرده باشد. نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری را به شما ارائه نمائیم.

.

برای استفاده از مشاوره های تخصصی میتوانید به بخش تعرفه مشاوره در وب سایت مراجه نمائید.

.

برای دریافت لیست قیمت مخزن استیل دوجداره بر روی لینک زیر کلیک کنید.

.

لیست قیمت مخازن استیل دوجداره

.

با ما همراه باشید

.

.

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image