لیست قیمت مخازن استیل

قیمت مخزن استیل,قیمت مخازن استیل,مخزن استیل ,لیست قیمت مخزن استیل

قیمت انواع مخازن استیل تک جداره استیل ,قیمت مخازن استنلس استیل تک جداره

چهار‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۹ ۰ نظر 35622 بازدید

آشنایی با مخازن استنلس استیل

فولاد ( استیل ) یک ماده اساسی است که تمدن ما آن را از طریق فرآوری سنگ آهن به فولاد به وجود آورده است. پیشرفت فنی در صنعت فولاد در نیمه ی آخر قرن نوزدهم در ایجاد اقتصاد های مدرن وابسته به " ریل، اتومبیل، ساخت پُل ها و انواع دیگر محصولات فلزی" نقش اساسی داشته است. قبل از آن فولاد ( استیل ) به عنوان فلزی گران قیمت در مقادیر کمی برای ساخت ؛ شمشیرها ، ابزار آلات ، کارد و چنگال استفاده میشد . تا این که در دهه 1850 امکان تولید انبوه فولادِ کم هزینه توسط هنری بسمر در انگلیس و ویلیام کلی در آمریکا فراهم شد. در دهه ی 1880 ایالات متحده به بزرگترین تولید کننده ی فولاد جهان تبدیل گشت ، اما پس از جنگ جهانی دوم رقابت های تازه ای شکل گرفت ؛ درحالی که تولید کنندگان ژاپنی و اروپایی در حال بازسازی دوباره ی صنایع خود بودند در همین سالها بسیاری از کشورهای جهان سوم مانند برزیل هم صنایع فولادی خود را بنا نهادند. بنابراین ایالات متحده که در سال 1945 نیمی از فولاد جهان را تولید کرده بود ، در سال 1999 دومین تولید کننده بزرگ با 12% بازار جهانی پس از چین و پیش از ژاپن و روسیه قرار گرفت.

همچنین از سال 1970دسترسی روز افزون به مواد جایگزین مانند پلاستیک سبب کند شدن صعنت فولاد ( استیل ) شد . برای مثال اشتغال در صنعت فولاد در ایالات متحده که در سال 1974 5/2 میلیون در سال بود ، در سال 1998 به کمتر از 1 میلیون رسید، همچنین تولید جهانی هم از 786 میلیون تن در سال 1988 به 773 میلیون تن در سال 1997 کاهش یافت.

این رویه سبب شد که فولاد ( استیل ) سازان قدیمی سهام بازار را از دست داده و وارد بازنشستگی شده و در اواخر دهه 1990 رشته ای از بازنشستگی ها را متحمل شوند. از دلایل بروز این ورشکستگی ها و بسته شدن دائمی کارخانه ها می توان به : دامپینگ واردات خارجی با قیمتی پایین تر ، هزینه های بالای کار و تولید ، مدیریت ضعیف ، سیاست های نادرست و .. اشاره کرد .

حال با اینکه مواد جایگزین بسیاری در قرون اخیر به وجود آمده است اما نمیتوان نقش فولاد ( استیل ) را در صنعت های مختلف مانند : تولید لبنیات ، صنایع دارویی ، صنایع غذایی ، صنایع شیمیایی و.. نا دیده گرفت .

برای مثال در صنایع لبنیات با وجود پیشرفت های بسیاری که در این سالها داشته ، بیش از پیش نیازمند تجهیزات استیل یا همان فولاد ضدِ زنگ (استنلس استیل ) میباشد زیرا این سازه ها قابلیت های بسیاری از جمله: قابلیت شست و شو دارند ، مقاوم در برابر ضربه و حرارت هستند و همچنین دارای یک لایه ی محافظ هستند که باعثِ تغییر ترکیب اولیه ماده ( مانند شیر) نمیشوند ، همینطور سازه های استیل از هزینه تعمیر و نگه داری پایین و عمرطولانی برخوردار هستند و البته به راحتی بازیافت میشوند تا دوباره تولید شوند که تمامی این ها سبب میشود هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند و هم کمترین آسیب را به محیط زیست بزنند. بنابراین انتخاب این سازه ها به عنوان کالای بادوام و سرمایه مثلِ ؛ "مخازن استیلِ حمل و نگه داری ، تجهیزات لبنیات ، تجهیزات دارویی، تجهیزات خطوط تولید مواد غذایی و شیمیایی ، تجهیزات ریل سازی و حمل و نقل و ..." میتواند از جهات بسیاری مناسب باشد.

در زیر لیست قیمت مخازن استیل مورد استفاده در تمام صنایع غذایی ، دارویی و شیمیایی را برای شما به همراه مشخصات فنی ارائه میکنیم ، بر روی مخازن استیل مورد نظر خود کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید .

لیست قیمت مخازن استیل تک جداره

لیست قیمت مخازن استیل دو جداره

لیست قیمت پروسس تانک استیل

لیست قیمت مخازن استیل حمل تک جداره 304

لیست قیمت مخازن استل حمل دوجداره 304

لیست قیمت مخازن استیل حمل اسید 316


دیدگاه خود را بیان کنید

لینک های مرتبط


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای پوصام محفوظ می باشد
طراحی سایت - هاستینگ - توسط سنادیتا
SANADATA | SanaCMS 12.2