راکتور استیل _ Stainless steel reactor

راکتور,راکتور استیل,راکتوراستیل,قیمت راکتور,قیمت راکتور استیل,اطلاعات راکتور,مشخصات راکتور,reactor,steel reactor,316 steel reactor

قیمت راکتور استیل ، مشخصات فنی راکتور استیل ، راکتور استیل استاندارد ، راکتور استیل ارزان قیمت ،Stainless steel reactor ،Price of stainless steel reactor

چهار‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۴ ۰ نظر 5315 بازدید

- آیا آلیاژ راکتور استیل متفاوت است؟

.

فولادهای آلیاژی یا همان استنلس استیل در گریدهای مختلفی تولید می شوند. عمده مصرف آلیاژهای استنلس استیل برای ساخت راکتور استیل: استنلس استیل 304 ,304L ، استنلس استیل 316L , 316 و استنلس استیل 316 Ti می باشد. علت استفاده هریک از الیاژهای استنلس استیل در هر راکتور میزان خورندگی، دما ، تحمل فشار و تنش های حرارتی در فرآیند تولید محصولات در راکتور استیل می باشد.

در راکتور استیل برای تولید موادی که PH محیط آنها در زمان تولید به میزان خنثی (عدد7) باشد از آلیاژ 304 استیل و 304L استیل استفاده می گردد. در زمانی که PH محیط مواد به میزان (7-3) باشد از ورق استیل 316Ti , 316L , 316 در ساخت راکتور استیل استفاده می گردد و در زمانی که PH محیط به میزان ( 3-3/0) باشد باید لایه هایی جهت حفظ استنلس استیل برروی جداره داخلی راکتور استیل کشیده شود که معمولا از لایه های ضد اسیدی و یا راکتور گلس لاین استفاده می شود.

شرکت پویا صنعت مبدل با برند گروه صنعتی پوصام، بیش از یک دهه در ساخت راکتور استیل تجربه داشته و تا به امروز توانسته خدمات گسترده ای به مشتریان خود در رابطه با ارائه مشاوره خرید راکتور استیل ، طراحی راکتور استیل ، ساخت راکتور استیل و... ارائه نماید.

.

برای دریافت قیمت راکتور استیل می توانید وارد لینک زیر شوید.

.

قیمت راکتور استیل


دیدگاه خود را بیان کنید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای پوصام محفوظ می باشد
طراحی سایت - هاستینگ - توسط سنادیتا
SANADATA | SanaCMS 12.2