مشاوره خرید مخزن حمل دوجداره استیل

حمل دوجداره استیل,مخزن دوجداره استیل,مخزن استیل دوجداره,مخزن استیل حمل,مخزن حمل استیل

خرید مخزن حمل دوجداره استیل ، مشاوره خرید مخزن حمل دوجداره استیل | این گونه مخازن برای حمل و جابجایی محصولات صنایع غذایی ، دارویی و شیمیایی به کار می رود . محصولاتی که  دمای محیط خارج از محل نگهداری آنها بر روی آنها تاثیر مستقیم داشته و باعث فساد و فنا پذیری آنها می شود.

یک‌شنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ | ۱۶:۰۳ ۰ نظر  بازدید

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.

.

مخازن حمل دوجداره استیل

این گونه مخازن برای حمل و جابجایی محصولات صنایع غذایی ، دارویی و شیمیایی به کار می رود . محصولاتی که دمای محیط خارج از محل نگهداری آنها بر روی آنها تاثیر مستقیم داشته و باعث فساد و فنا پذیری آنها می شود. در صنعت غذا ، دارو و شیمیایی عمده مخازن حمل مواد از جنس استنلس استیل می باشد و علت استفاده از مخازن حمل استیل قابلیت نگهداری مواد به لطف آلیاژ های کاربردی در فلز استنلس استیل می باشد . معمولا در مخازن حمل دو جداره استیل از عایق های پشم سنگ ، پلی استایرن آماده و یا پلی اورتان برای جلو گیری از انتقال دمای بیرون به داخل استفاده می گردد. مخازن استیل حمل دوجداره در ظرفیت های مختلف از 1500 الی 27000 لیتری قابل طراحی و ساخت می باشد. شما این گونه مخازن را بیشتر در جاده های خارج از شهر دیده اید که عمدتا برای حمل شیر ، حمل گلوکز ، حمل روغن ، حمل آب و حمل اسید های خوراکی مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به وارداتی بودن مواد مورد استفاده در ساخت مخازن دوجداره استیل حمل ، قیمت این گونه مخازن استیل خیلی بالا تر از دیگر مخازن حمل می باشد. در مقابل هزینه زیاد عمر نسبتا بیشتر مخازن حمل دو جداره استیل در مقابل دیگر مخازن حمل دوجداره باعث می شود که خریداران برای استفاده از این مخازن استیل راغب تر شوند.

نکاتی که در خرید مخزن حمل استیل دوجداره باید لحاظ نمود مانند خرید دیگر مخازن حائز اهمیت است در ذیل به برخی از مهم ترین آنها اشاره می کنیم :

- خرید مخزن حمل دو جداره استیل متناسب با ظرفیت محصول مورد نظر

- خرید مخزن حمل از سازندگان معتبر و دارای گواهی ها و استاندارد های طراحی

- خرید مخزن حمل استیل از سازندگانی که حداقل یکسال گارانتی به محصولات خود ارائه می دهند

- توجه به دمای مورد نیاز و حداقل های موادی که نیاز به حمل آن دارید

- توجه به مسافت حمل مواد و عایق بندی مخازن حمل دوجداره متناسب با مسافت طی شوندگی

- توجه به تعداد شاسی های عرضی مخازن و یا ضخامت ورق شاسی یکپارچه طولی

- توجه به ضخامت استاندارد و جداره داخلی به علت حمال بودن وزن کل مواد و مخزن حمل دو جداره

- نوع جوشکاری های استفاده شده در مخزن و نوع پولیش کاری برای جلو گیری از آلودگی های محیطی

مخازن حمل دوجداره استیل برای انتقال موادی چون شیر خام ، گلوکز ، روغن های مایع ، روغن های صنعتی ، محلول های اسیدی ، محلول های قلیایی ، شربت های خوراکی ، آب آشامیدنی و... مورد استفاده قرار می گیرند و طراحی هریک نسبت به دیگری متفاوت می باشد.

برای دریافت لیست قیمت مخزن حمل دو جداره استیل می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

.

قیمت مخزن دو جداره حمل استیل

.

امید است توانسته باشیم شما را در انتخاب و خرید یک محصول خوب یاری کرده باشیم.

.

.

با ما همراه باشید.

.

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image