مشاوره خرید مخزن سه جداره استیل

پروسس تانک ,مخزن سه جداره ,پروسس تانک استیل,مخزن سه جداره استیل,مشاوره خرید مخزن,مخزن فرآوری

مشاوره خرید پروسس تانک ، مشاوره خرید مخزن استیل سه جداره | مخازن استیل سه جداره یا همان مخازن پروسس استیل برای فرآوری یا عمل فرآوری مواد غذایی، دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند. در این گونه پروسه های تولیدی معمولا چند نوع مواد که از نظر جرمی و حجمی با یکدیگر متفاوت هستند در درون این پروسس تانک های استیل وارد شده و با اعمال انرژی های گرمایی و یا سرمایی انجام فرآیند تبدیل سازی یا آمیختگی و تولید محصولات جدید صورت می پذیرد. برای مثال در کارخانجات تولید بستنی از نوعی پروسس تانک استیل استفاده می شود که در اصطلاح فنی به آنها مخازن ایجینگ گفته می شود.فرآیند های تولید مواد اولیه بستنی در کارخانجات مختلف بسته به فرمول تهیه بستنی متفاوت می باشد ولی عمدتا از یک فرآیند مشابه تولید بستنی صورت می گیرد.در مخازن پروسس شیر، ماده خشک، شکر و استابیلایزرها با یکدیگر مخلوط می شوند

سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۶:۰۳ ۰ نظر  بازدید

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.

.

مشاور خرید مخزن استیل سه جداره (پروسس تانک استیل)

با عرض سلام به خدمت شما بازدید کنندگان گرامی دراین بخش از وب سایت مشاوره های عمومی در رابطه با خرید مخزن سه جداره استیل یا در اصطلاح فنی پروسس تانک استیل را خدمت شما سروران گرامی ارائه مینمائیم.

مخازن استیل سه جداره یا همان مخازن پروسس استیل برای فرآوری یا عمل فرآوری مواد غذایی، دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند. در این گونه پروسه های تولیدی معمولا چند نوع مواد که از نظر جرمی و حجمی با یکدیگر متفاوت هستند در درون این پروسس تانک های استیل وارد شده و با اعمال انرژی های گرمایی و یا سرمایی انجام فرآیند تبدیل سازی یا آمیختگی و تولید محصولات جدید صورت می پذیرد. برای مثال در کارخانجات تولید بستنی از نوعی پروسس تانک استیل استفاده می شود که در اصطلاح فنی به آنها مخازن ایجینگ گفته می شود.فرآیند های تولید مواد اولیه بستنی در کارخانجات مختلف بسته به فرمول تهیه بستنی متفاوت می باشد ولی عمدتا از یک فرآیند مشابه تولید بستنی صورت می گیرد.در مخازن پروسس شیر، ماده خشک، شکر و استابیلایزرها با یکدیگر مخلوط می شوند سپس با اعمال فرآیند گرمایی دمای مواد آمیخته شده به 90 درجه سانتی گراد می رسد. سپس پس از پاستوریزاسیون شدن در این دما با استفاده از دستگاه آیس بانک دمای اولیه بستنی تقلیل می یابد. پس از این مرحله مایع داخل مخزن با پمپ های سانتریفیوژ به مخازن سه جداره ایجینگ انتقال یافته و با دمای 5- الی 20- درجه نگهداری می شود و بعد از آن به پروسه بسته بندی و شوک فریزر انتقال داده می شود. یا در مثال های دیگر از مخازن استیل سه جداره در فرآیند تولید کیک ،کلوچه، شکلات، آبنبات و غیره در صنایع غذایی استفاده می شود. در صنایع دارویی هم برای تهیه و تولید انواع شربت ها و قرص ها از این مخازن استیل استفاده می شود. در صنایع شیمیایی هم برای تولید انواع رزین ،چسب و اسیدهای پایه از مخازن استیل سه جداره با آلیاژ 316 استفاده میگردد.

.

پروسس تانک استیل معمولا دارای سه جداره می باشد. جداره اول که برای نگهداری، میکس و فرآوری محصولات تولیدی می باشد. جداره ژاکت یا میانی محل عبور سیال گرم و سرد مانند بخار و آب آیس بانک می باشد که در فرآیند تولید بسته به فرمولاسیون تولید به آنها نیاز خواهد بود. جداره سوم که همراه با عایق های گرمایشی و سرمایشی در بین ژاکت و آنها استفاده می شود برای جلوگیری از پرت انرژی های گرمایی و سرمایی در زمان تولید و جلوگیری از به وجود آمدن آسیب های فیزیکی به اوپراتورها مورد استفاده قرار می گیرد.

.

مواردی که در زمان تهیه مخازن استیل سه جداره(پروسس تانک استیل)باید مورد بررسی و لحاظ گردند عبارت است از:

- ph موادی که داخل پروسس تانک وارد می شوند

- میزان دماهای مورد نیاز

- قدرت و نوع همزن مورد استفاده

- گارانتی و خدمات پس از فروش

- برند الکتروموتور و لوازم کنترلی پروسس تانک

.

برای ساخت پروسس تانک استیل در صنایع غذایی معمولا از استیل هایی با آلیاژ 304 و L304 استفاده می شود،در صنایع دارویی به علت متغیر بودن ph داروهای تولید عمدتا از استیل هایی با آلیاژ L304، 316،L316 استفاده می شود و در صنایع شیمیایی بسته به نوع محصولات تولیدی در کارخانجات از استیل هایی با آلیاژ L 304، 316،L316،TI316، 321و.... استفاده میگردد. توجه داشته باشید که در زمان خرید پروسس تانک استیل بسته به نوع فرمولاسیون با تولید کننده مخازن استیل سه جداره در رابطه با مخلوط کردن مواد خود صحبت هایی را داشته باشید، همیشه در زمان خرید مخزن استیل سه جداره فرآوری از همزن هایی استفاده کنید که نیروی گردانشی آنها پایین باشند تا انتقال دما از ژاکت به جداره داخلی با بالاترین راندمان انجام پذیرد و حمال وزن اصلی همزن از شافت های استیل باشد تا در مدت زمان کارکرد شما که حداقل یک دهه باید باشد دچار شکستگی در محل اتصال پره ها به میله اصلی نباشد.

به علت اینکه مخازن استیل سه جداره در کارخانجات در حال کار مداوم و کانتینیوس در زمان تولید می باشند سعی کنید از الکتروموتور ها و گیربکس هایی استفاده کنید که از برند های معتبر اروپایی باشند. باتوجه به زمان کارکرد بالای میکسر های پروسس تانک استیل در کارخانجات ، معتبر بودن برند با توجه به توان استاندارد و مورد نیاز باعث این امر می گردد که مخزن شما سالیان سال بدون ایراد فرآیند تولید را برای شما به انجام برساند.

.

و در نهایت اصلی ترین قسمت تهیه و خرید پروسس تانک استیل، خرید از سازندگانی می باشد که به مخازن استیل سه جداره خود حداقل یکسال گارانتی و ده سال خدمات اعطا می کنند. مخازن استیل به علت سنگینی کارکرد خیلی به مراتب سریعتر از مخازن استیل تک جداره و دوجداره دچار آسیب دیدگی می شوند لذا بهتر است گارانتی و خدمات پس از فروش در زمان خرید مخزن سه جداره لحاظ گردد.

.

امید است توانسته باشیم به شما در تهیه مخزن استیل سه جداره مشاوره عمومی مطلوبی ارائه کرده باشیم. در صورت نیاز به دریافت مشاوره های تخصصی در رابطه با مخزن استیل سه جداره ، (پروسس تانک استیل) به قسمت مشاوره خرید ماشین آلات وب سایت مراجعه نمائید.

در ذیل برای سهولت شما لینک دریافت لیست مخازن استیل سه جداره ارائه می گردد.

.

لیست قیمت مخزن سه جداره استیل

.

با ما همراه باشید.

.

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image