لیست قیمت انواع آیس بانک

قیمت آیس بانک,آیس بانک,چیلر,قیمت چیلر, مشخصات فنی آیس بانک,مشخصات فنی چیلر ,آیس+بانک+قیمت، خرید آیس بانک ، فروش آیس بانک ، انواع آیس بانک ، ظرفیت آیس بانک ، طراحی آیس بانک ، آیس بانک کم مصرف ، آیس بانک خوب ، بهترین سازنده آیس بانک ، کارشناس آیس بانک ، مشاور آیس بانک ، طراح آیس بانک ، هزینه خرید آیس بانک ، قیمت فروش آیس بانک ، مدل های آیس بانک ، وان یخ ،آیس بان کوچک ، آیس بانک تک فاز ، آیس بانک لبنیات ، آیس بانک کارخانه ، همه چی آیس بانک ,آیس بانک چیست,اطلاعات آیس بانک,کارکرد آیس بانک,راه اندازی آیس بانک,کمپرسور برودتی ,کندانسور هوایی,فیلتر مکانیکی شیر ,پلیت کولر

گروه صنعتی پوصام,شرکت پویا صنعت مبدل , مخازن استیل ,خطوط تولید مواد غذایی,ماشین آلات، قیمت آیس بانک,آیس بانک,چیلر,قیمت چیلر, مشخصات فنی آیس بانک,مشخصات فنی چیلر ,آیس+بانک+قیمت، خرید آیس بانک ، فروش آیس بانک ، انواع آیس بانک ، ظرفیت آیس بانک ، طراحی آیس بانک ، آیس بانک کم مصرف ، آیس بانک خوب ، بهترین سازنده آیس بانک ، کارشناس آیس بانک ، مشاور آیس بانک ، طراح آیس بانک ، هزینه خرید آیس بانک ، قیمت فروش آیس بانک ، مدل های آیس بانک ، وان یخ ،آیس بان کوچک ، آیس بانک تک فاز ، آیس بانک لبنیات ، آیس بانک کارخانه ، همه چی آیس بانک ، کارکرد آیس بانک ، راه اندازی آیس بان ، آموزش کارکرد آیس بانک ، متعلقات آیس بانک ، اجزاء آیس بانک ، آیس بانک و پلیت کولر ، لیست قیمت انواع آیس بانک ، قیمت آیس بانک

دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۹ ۰ نظر 26504 بازدید

برای دریافت لیست قیمت آیس بانک به انتهای این صفحه مراجعه نمایید .

آیس بانک چیست ؟

آیس بانک یک سیستم برودتی میباشد که با استفاده از کمپرسورهای برودتی که کارکرد آنها تراکمی میباشد در زمان های غیر پیک مصرف برق اقدام به خنک کردن آب نموده و این آب را تا اندازه ای خنک میکند تا تبدیل به یک قالب بزرگ یخ گردد .

سپس در زمان هایی که نیاز به آب سرد برای سیستم های ایجاد سرمایش میباشد از آن استفاده میگردد .

ما در زیر برای آگاهی شما دوستان تمام اجزای یک آیس بانک خنک کننده شیر خام را تشریح و نحوه کارکرد آیس بانک و نحوه استفاده آیس بانک را به شما آموزش میدهیم .

امید است بتوانیم شما را در استفاده بهینه از دستگاه آیس بانک کمک نماییم .

آموزش راه اندازی و استارت دستگاه آیس بانک و سیستم خنک کننده شیر

الف : متعلقات دستگاه :

1- مخزن آیس بانک

2- کوئل داخلی برودتی دستگاه ( لوله های داخل وان )

3- کمپرسور برودتی

4- کندانسور برودتی (رادیاتور فن دار )

5- پلیت کولر شیر

6- بالانس استیل

7- فیلتر استیل مکانیکی شیر

8- پمپ استیل شیر

9- پمپ چدنی آب

10- تابلو برق

ب : توضیحات

متعلقات آیس بانک :

1- مخزن آیس بانک : جهت ذخیره سازی آب خنک برای استفاده پلیت کولر میباشد که ابعاد ، ظرفیت و نوع جنس آن بنا به نیاز محصولات و سفارش مشتریان میباشد .

2- کوئل برودتی : این مجموعه که با نام کوئل در این دستگاه به شما معرفی میگردد متشکل شده از لوله های مسی و یا استیل 304 که در داخل آنها گاز فریون با تراکم به وجود آمده توسط کمپرسور ایجاد برودت نموده و آن را به آبی که آن را احاطه کرده است انتقال میدهد و این امر باعث کاهش دمای آب و یخ زدن آن میگردد و کلونی از یخ را در مجاور لوله ها ایجاد مینماید.

3- کمپرسور برودتی : این دستگاه وظیفه دریافت گاز از اواپراتور یا کوئل های برودتی و انتقال آنها به وسیله تراکم نمودن انها را به سمت کوئل یا اواپراتور دارد .و با گاز فریون R 22 شارژ شده و کار مینماید.

4- کندانسور هوایی : زمانی که گاز توسط کمپرسور ها به کوئل و یا اواپراتور ارسال میگردد و سرمایش ایجاد میکند در برگشت گرم میگردد و کندانسور گرمای این گاز را گرفته و آن را مجدداً با دمای خنک تر به موتور جهت ایجاد تراکم ارسال مینماید که در دو نوع آبی و هوایی مورد استفاده قرار میگیرد و بر روی این دستگاه از نوع هوایی میباشد.

5- پلیت کولر شیر: این دستگاه تشکیل شده از صفحات هت اکسچنگر میباشد که بنا به ظرفیت ها و دماهای مورد نیاز قابل طراحی میباشد ، نوع کارکرد این دستگاه به این صورت میباشد که در میان صفحات شیر و آب بدون تداخل با یکدیگر عبور مینمایند . آبی که از این دستگاه عبور میکند دارای درمای یک درجه بالای صفر بوده و دمای شیری که در این دستگاه وارد میشود 35 درجه میباشد، با برخورد این دو نوع محصول با هم در بین صفحات دمای شیر به 4 الی 6 درجه تقلیل و دمای آب از 1 درجه به 17 درجه سانتیگراد رسیده و مجداداً جهت سرد شدن به آیس بان برگشت داده میشود این عمل به صورت مداوم انجام میگیرد.

6 – بالانس : این تانک جهت ذخیره شیر برای ارسال به پلیت کولر در مسیر انتقال شیر قرار میگیرد.

7- فیلتر مکانیکی شیر : این قطعه جهت تصفیه فیزیکی شیر بر روی مسیر انتقال شیر از بالانس به پلیت کولر نصب گردیده است و پس از هر بار بارگیری و تخلیه میبایست پیچ بالای آن را باز نموده ، توری مش را بیرون کشید با آب داغ شستشو داده و ذرات جامد آن را زدوده و مجدداً مانند قبل آنرا ببندید . ( در زمان باز کردن به نوع بسته بودن دقت نمایید. )

8- پمپ استیل شیر : این دستگاه تماماً از نوع استیل بوده و نوع پروانه آن نیز از نوع پروانه باز بوده و در اصطلاح به این گونه پمپ ها ، پمپ سانتریفوژ نیز گفته میشود ، که از برق سه فاز تغذیه مینمایند .

9- پمپ آب چدنی : اینگونه پمپ ها بیشتر در مسیر انتقال آب بوده و جهت انتقال آب از انها استفاده میگردد و در دونوع سه فاز و تکفاز میباشند که بر روی این دستگاه از نوع سه فاز آن استفاده شده است .

10 – تابلو برق : همانگونه که از نام این بخش مشخص است وظیفه برق رسانی به دیگر بخش های دستگاه را دارد و متعلقات و کنترل آلات آنها بنا به نوع خرید ارائه میگردد و نوع کنترل آلات این دستگاه هیوندای کره میباشد.

کارکرد دستگاه :

ابتدا قبل از روشن نمودن دستگاه از سفت بودن تمام مهره ماسوره هایی که بر روی دستگاه نصب گردیده است مطمئن شوید ، سپس از برق اصلی محل نصب یک کابل سه فاز به داخل تابلو انتقال داده و آن را به محلی که در تابلو و بر روی ترمینال ها قید گردیده است وصل نمایید . سپس یک نول مجزا و یا با همان رشته سیم سه فاز که میتوانید از یک کابل 4×4 استفاده کنید ، برای اتصال نول به قسمت ورودی نول بر روی ترمینال ها استفاده کنید پس از وصل این چهار رشته از کابل به محل های ارائه شده ، فیوز اصلی دستگاه را که در بالاترین نقطه تابلو نصب گردیده و بر روی آن هم راهنمایی با مضمون کلید اصلی قید گردیده است را روشن نموده و منتظر روشن شدن کنترل فاز که یک قطعه آبی رنگ در کنار کنتاکتور ها که در ردیف زیر فیوز ها میباشد باشید ، اگر تمام مراحل کار شما درست باشد و یا این که تمام سیم ها بر روی محل های خود نصب شده باشند دو عدد لامپ ریز در کنار یکدیگر در بالاترین قسمت کنترل فاز روشن میگردد که صحت نصب برق ورودی را اعلام مینماید و شما با روشن نمودن فیوزهای شماره های 1 و2 و3 و4 که به ترتیب فیوز های کمپرسور – کندانسور – پمپ شیر و پمپ آب میباشد برق را وارد سیستم مینمایید . ( قبل از روشن نمودن فیوز ها از خاموش بودن کلید مشکی رنگ گردان که دارای دو عدد 0-1-2 میباشد مطمئن باشید – وقتی کلید بر روی عدد صفر باشد خاموش بودن دستگاه را نشان میدهد ) پس از روشن نمودن فیوز ها درب تابلو را بسته و با کلید های روی تابلو میتوانید کار خود را آغاز کنید .

راه اندازی دستگاه :

وان را از آب پر نموده و کلید موتور بر روی تابلو را به صورت دستی روشن نمایید . برای اولین بار در حدود 8 تا 10 ساعت طول میکشد آب داخل وان به دمای مطلوب 1 درجه برسد . سپس ورودی شیر را با یک شیلنگ به داخل بالانس بریزید بعد پمپ آب را روشن و شیر ورودی آب به پمپ را باز نموده تا اب توسط پمپ به پلیت کولر انتقال داده شود بعد از یک دقیقه شیر زیر بالانس را باز نموده و پمپ شیر را روشن نمایید تا شیر نیز به پلیت کولر انتقال یابد (قبل از روشن نمودن پمپ شیر مسیر انتقال شیر را با شیلنگ مشخص نمایید تا پس از سرد شدن به مسیر و منبع ذخیره انتقال یابد.

امید واریم با اطلاعاتی که ارائه گردیده توانسته باشیم بخشی از نیاز های شماره برطرف نماییم.

برای دریافت قیمت آیس بانک میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

لیست قیمت انواع آیس بانک

با تقدیم احترام

مدیریت خدمات فنی مهندسی

گروه صنعتی پوصام


دیدگاه خود را بیان کنید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای پوصام محفوظ می باشد
طراحی سایت - هاستینگ - توسط سنادیتا
SANADATA | SanaCMS 12.2