مشاوره خرید مخزن استیل تک جداره نگهداری

مشاوره خرید مخزن ,مشاوره خرید مخزن استیل ,خرید مخزن استیل,مخزن استیل ,قیمت مخزن استیل,گارانتی مخزن استیل,سازنده مخزن استیل ,گروه مشاوران پوصام,ovdn lock hsjdg,lock hsjdg',مخازن استیل,قیمت مخازن استیل تک جداره,پیش فاکتور آنلاین مخازن استیل,پیش فاکتور مخزن استیل

مخزن استیل تک جداره مشاوره خرید مخزن استیل تک جداره نگهداری گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP) ، مشاوره خرید مخزن استیل،لیست قیمت مخازن استیل تک جداره، خرید مخازن استیل، خرید مخزن استیل تک جداره، ضخامت استاندارد مخزن استیل، گارانتی مخزن استیل

جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۹:۳۴ ۰ نظر  بازدید

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.

.

مشاوره خرید مخزن استیل تک جداره نگهداری

.

با عرض ادب و احترام محضر تمام بازدیدکنندگان و مشتریان گرامی ، افتخار این را داریم هر چند کوتاه و مختصر در خدمت شما سروران گرامی باشیم.

امروزه مخازن استیل ( مخازن استنلس استیل) بیشتر در کارخانجات صنایع غذایی،دارویی و شیمیایی کاربرد دارند.

با توجه به وجود لایه های نفوذ ناپذیر در روی این فلز، در سالهای نه چندان دور و از دوران پدیدار شدن، استیل مورد توجه محققان و تولید کنندگان قرار گرفته است.

مخازن استیل در انواع مختلف تولید میگردند و هر یک کاربرد خاصی دارند. در این مبحث در رابطه با علت استفاده مخازن استیل تک جداره با شما سخن خواهیم گفت. از مخازن استیل تک جداره برای نگهداری موادی استفاده میگردد که دمای محیط بیرونی مخزن استیل بر روی مواد داخلی آن تاثیری نداشته و به جهت حفظ سلامت و جلوگیری از ایجاد اکسیداسیون و نگهداری مواد داخلی از جنس استیل در مخازن فوق استفاده می گردد. مخزن استیل تک جداره برای نگهداری مواد جامد(پودر و کریستال) و مواد مایع (از قبیل روغن، اسید، شی، شربت و ...) مورد استفاده قرار میگیرد.

.

.

شما دوستان عزیز باید به نکاتی در زمان خرید مخزن استیل تک جداره توجه داشته باشید و آنها عبارتند از:

1) ظرفیت مخزن استیل تک جداره مورد نیاز

2) ضخامت استاندارد برای ماندگاری بالای مخزن استیل تک جداره

3) آلیاژ به کار رفته در ساخت مخزن استیل تک جداره ( استنلس استیل304و 316 )

4) گارانتی مخزن استیل تک جداره و خدمات پس از فروش مخازن استیل تک جداره تولید شده

5) تعمیر و نگهداری در سالن های تولید

.

- همیشه برای ظرفیت مورد نیاز خود 25 الی 40% بالاتر محاسبه کنید زیرا در زمان خرید یک مخزن استیل، تفاوت ظرفیت 40%، به نسبت پرداخت وجه در زمان خرید، نهایتا 20% هزینه بیشتر خواهد برد اما در آینده اگر نیاز به اضافه کردن مخزنی با همین 40% ظرفیت بیشتر، داشته باشید می بایست در حدود 60%بیشتر هزینه کنید.

.

- هرچقدر ضخامت جداره مخازن استیل شما متناسب و مستحکم تر باشد عمر مخزن استیل شما بیشتر خواهد شد.توجه داشته باشید که بعضا سازندگان که تعداد آنها، کم هم نیست به شما در زمان خرید پیشنهاد خرید مخازن استیل تک جداره با ضخامت کمتری را می دهند توجه داشته باشید که خرید یک مخزن استیل متناسب و مستحکم باعث این می گردد که شما مدت زمان بیشتر از مخزن فوق استفاده کنید و کمتر هزینه تعمیرات آن را بدهید.

.

-برای موادی که ph آنها قلیایی یا خنثی می باشد از آلیاژهای استنلس استیل 304 استفاده کنید و موادی که ph آنها زیر 4 تا 5/2 باشد از آلیاژ 316 و 316 ال استفاده کنید تا عمر مفید مخزن شما بیشتر باشد.

.

- همیشه از فروشنده و سازنده ای مخازن استیل را تهیه کنید که به محصول ساخت خود حداقل 6 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پشتیبانی اعطا کنند. زمانی که یک سازنده مخزن استیل، محصول خود را گارانتی می کند آسوده خاطر خرید کنید چون آن مخزن سالیان سال بدون ایجاد خرابی برای شما کار خواهد نمود.

.

- توجه داشته باشید تعمیر و نگهداری مخزن استیل خیلی مهمتر از خرید یک مخزن استیل می باشد. شما پس از هر بار تخلیه مخزن استیل در صورتی که نیاز به شستشو دارید مخزن استیل خود را شستشو دهید تا عمر مفید مخزن بالاتر رود یا در زمانی که از مخزن استیل تک جداره میکسر دار استفاده می کنید حداقل هر 2 ماه یک بار سه پایه داخل مخزن که نگهدارنده شافت مخزن است را چک نمایید و یا هفته ای یک بار از عدسی بالای مخزن به الکتروموتور و یا گیربکس سرکشی کنید تا اگر احیانا ایرادی از قبیل خاک گرفتگی و یا نشت روغن دارد آن را برطرف کنید.

ارمغانی نو در آغاز سال 1401 شمسی برای مشتریان و همراهان همیشگی ما: صدور آنلاین و لحظه ای پیش فاکتور مخازن استیل برای اولین بار در جهان، تمام تلاش ما داشتن بهترین ها برای شماست

از تاریه یکم اردیبهشت سال 1401 شمسی میتوانید پیش فاکتور انواع مخزن استیل از قبیل : مخزن استیل تک جداره نگهداری، مخزن استیل دوجداره همزن دار، مخزن استیل سه جداره ( پروسس تانک استیل) مخزن استیل حمل شیر ، مخزن استیل حمل اسید، مخزن استیل حمل آب و.... را در حدود 30 ثانیه از وب سایت فروشگاهی گروه صنعتی پوصام دریافت نمایید. لینک ورود به وب سایت فروشگاهی پوصام در قسمت زیر به صورت هایلایت درج شده است، فقط کافیست بر روی این لینک کلیک کنید تا وارد سایت فروشگاهی پویا صنعت مبدل شده و پیش فاکتور مخازن استیل مورد نیاز را دریافت نمایید.

.

برای دریافت لیست قیمت مخازن استیل تک جداره بر روی لینک زیر کلیک کنید.

.

لیست قیمت مخازن استیل تک جداره

.

امید است توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در رابطه با مخزن استیل تک جداره به شما ارائه داده باشیم.

.

با ما همراه باشید

.

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.

.


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image