مشاوره خرید مخزن استیل تک جداره نگهداری

مشاوره خرید مخزن ,مشاوره خرید مخزن استیل ,خرید مخزن استیل,مخزن استیل ,قیمت مخزن استیل,گارانتی مخزن استیل,سازنده مخزن استیل ,گروه مشاوران پوصام

مخزن استیل تک جداره مشاوره خرید مخزن استیل تک جداره نگهداری گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۱ ۰ نظر  بازدید

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.

.

مشاوره خرید مخزن استیل تک جداره نگهداری

.

با عرض ادب و احترام محضر تمام بازدیدکنندگان و مشتریان گرامی ، افتخار این را داریم هر چند کوتاه و مختصر در خدمت شما سروران گرامی باشیم.

امروزه مخازن استیل ( مخازن استنلس استیل) بیشتر در کارخانجات صنایع غذایی،دارویی و شیمیایی کاربرد دارند.

با توجه به وجود لایه های نفوذ ناپذیر در روی این فلز، در سالهای نه چندان دور و از دوران پدیدار شدن ، استیل مورد توجه محققان و تولیدکنندگان قرار گرفته است.

مخازن استنلس استیل در انواع مختلف تولید میگردند و هر یک کاربرد خاصی دارند. در این مبحث در رابطه با علت استفاده مخازن استیل تک جداره با شما سخن خواهیم گفت. از مخازن استیل تک جداره در جهت نگهداری موادی استفاده میگردد که دمای خارجی و یا داخلی مخزن بر روی مواد آن تاثیری نداشته و به جهت حفظ سلامت و جلوگیری از ایجاد اکسیداسیون و نگهداری مواد داخلی از جنس استیل در مخازن فوق استفاده می گردد. مخزن تک جداره استیل برای نگهداری مواد جامد(پودر و کریستال) و مواد مایع (از قبیل روغن،اسید،شیر،شربت و ...) مورد استفاده قرار میگیرد.

.

.

شما دوستان عزیز باید به نکاتی در زمان خرید مخزن استیل تک جداره توجه داشته باشید و آنها عبارتند از:

1) ظرفیت مخزن استیل مورد نیاز

2) ضخامت استاندارد برای ماندگاری بالای مخزن استیل

3) آلیاژ به کار رفته در ساخت مخزن استیل( استنلس استیل304و 316 )

4) گارانتی مخزن استیل و خدمات پس از فروش مخزن استیل تولید شده

5) تعمیر و نگهداری در سالن های تولید

.

- همیشه برای ظرفیت مورد نیاز خود 25 الی 40% بالاتر محاسبه کنید زیرا در زمان خرید یک مخزن تفاوت ظرفیت 40% به نسبت پرداخت وجه در زمان خرید نهایتا 20% هزینه بیشتر خواهد برد اما در آینده اگر نیاز به اضافه کردن مخزنی با همین 40% ظرفیت بیشتر داشته باشید می بایست در حدود 60%بیشتر هزینه کنید.

.

- هرچقدر ضخامت جداره مخزن شما متناسب و مستحکم تر باشد عمر مخزن شما بیشتر خواهد شد.توجه داشته باشید که بعضا سازندگان که تعداد آنها کم هم نیست به شما در زمان خرید پیشنهاد خرید مخزن استیل تک جداره با ضخامت کمتری را می دهند توجه داشته باشید که خرید یک مخزن استیل تک جداره متناسب و مستحکم باعث این می گردد که شما مدت زمان بیشتر از مخزن استفاده کنید و کمتر هزینه تعمیرات آن را بدهید.

.

-برای موادی که ph آنها قلیایی یا خنثی می باشد از آلیاژهای استیل 304 استفاده کنید و موادی که ph آنها زیر 4 تا 5/2 باشد از آلیاژ 316 و 316 ال استفاده کنید تا عمر مفید مخزن شما بیشتر باشد.

.

- همیشه از فروشنده و سازنده ای مخزن استیل تک جداره تهیه کنید که به محصول ساخت خود حداقل 6 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پشتیبانی اعطا کند. زمانی که یک سازنده محصول خود را گارانتی می کند آسوده خاطر خرید کنید چون آن مخزن سالیان سال بدون ایجاد خرابی برای شما کار خواهد نمود.

.

- توجه داشته باشید تعمیر و نگهداری مخزن استیل خیلی مهمتر از خرید یک مخزن استیل می باشد. شما پس از هر بار تخلیه مخزن استیل در صورتی که نیاز به شستشو دارید مخزن استیل خود را شستشو دهید تا عمر مفید مخزن بالاتر رود یا در زمانی که از مخزن استیل تک جداره میکسر دار استفاده می کنید حداقل هر 2 ماه یک بار سه پایه داخل مخزن که نگهدارنده شافت مخزن است را چک نمایید و یا هفته ای یک بار از عدسی بالای مخزن به الکتروموتور و یا گیربکس سرکشی کنید تا اگر احیانا ایرادی از قبیل خاک گرفتگی و یا نشت روغن دارد آن را برطرف کنید.

.

برای دریافت لیست قیمت مخزن استیل تک جداره بر روی لینک زیر کلیک کنید.

.

لیست قیمت مخازن استیل تک جداره

.

امید است توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در رابطه با مخزن استیل تک جداره به شما ارائه داده باشیم.

.

با ما همراه باشید

.

گروه مشاوران پویا صنعت مبدل (GCP)

.

.


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image