Evaluation_ارزیابی و امکان سنجی

ارزیابی سرمایه گذاری,ارزیابی کسب و کار ,امکان سنجی سرمایه گذاری

مشاوره ارزیابی و امکان سنجی احداث کسب و کار ،

جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۱۹ ۰ نظر  بازدید

گروه مشاورین پویا صنعت مبدل (PCG)

ارزیابی و امکان سنجی احداث کسب و کار

برای رسیدن به موفقیت راه های زیادی وجود دارد . ایجاد کسب و کار و سرمایه گذاری یکی از راه هایی است که میتوانید سریع پله ها ترقی را طی کنید. برای رسیدن به بالاترین درجات سرمایه گذاری میبایست از سخت ترین و پرپیچ و خم ترین راه ها عبور کنید و اگر تجربه کافی نداشته باشید چه بسا در راه رسیدن به اهداف خود دچار شکست و از هم گسستگی شوید . برای جلوگیری از بروز خطاهای جبران ناپذیر میبایست راهکارهایی را به کار برد. شما برای رسیدن به آرمان هایتان میتوانید با افراد کاردان و خبره مشاوره کنید و آنها در راه رسیدن به این اهداف شما را یاری میرسانند. در اقتصاد پیچیده قرن بیست و یکم کسانی میتوانند موفق باشند که قبل از اجرای هرگونه سرمایه گذاری و وارد شدن به کارهای سخت افزاری به ارزیابی و امکان سنجی احداث کسب و کار و سرمایه گذاری خود بپردازند.

به زبان ساده ارزیابی و امکان سنجی یعنی؛ برآورد کردن هزینه های راه اندازی یک کسب و کار از لحاظ سخت افزاری ( زمین- ساختمان- ماشین آلات و ..) قبل از هرگونه اقدام مالی ، برای مثال شما قصد راه اندازی یک کارخانه بسته بندی محصولات غذایی را دارید ،اگر خودِ شما دارای اطلاعات کافی از لحاظ سرمایه گذاری و قوانین آن هستید میتوانید قبل از هرگونه عملیات مالی نسبت به ارزیابی اقدام کنید اما اگر شما علم و قوانین تجارت را به خوبی نمیدانید با کمک گرفتن از مشاوران خبره و کارآمد در سرمایه گذاری میتوانید به ارزیابی احداث یک واحد تجاری و صنعتی کسب و کار بپردازید . مواردی که باید مورد ارزیابی و امکان سنجی پس از مراحل بازاریابی بدون کالا به انجام برسانید برآورد هزینه های احداث یک واحد صنعتی می باشد که این هزینه ها میتواند ؛ خرید زمین –ساخت و ساز - دریافت مجوز ها - خرید ماشین آلات - تولید ، فروش و پخش و ... باشند .

پس از ارزیابی تمام موارد فوق میتوانید به این نتیجه برسید ؛ آیا کسب و کاری که مد نظر شما قرار دارد قابلیت راه اندازی دارد ؟ در صورت راه اندازی چه مراحلی را باید طی کنید ؟ پروسه به اجرا درآمدن طرح سرمایه گذاری شما به چقدر زمان نیاز خواهد داشت ؟

ارزیابی و امکان سنجی برای سرمایه گذاری یکی دیگر از راهکارهایی است که میتوانید قبل از هرگونه عملیات مالی به آن بپردازید و سرمایه های خود را از خطرات احتمالی دور نگه دارید .

سرمایه گذاری در هر مقدار و میزانی که باشد باید به صورت اصولی و با برنامه های بلند مدت انجام پذیرد . شما با استفاده از مشاوران کاردان میتوانید بازاریابی های اولیه یا بازاریابی بدون کالا را به انجام برسانید و سپس در صورتی که برای شما محرز گردد محصول یا خدمات تولید شده از سرمایه گذاریتان قابلیت عرضه را دارد میتوانید در مرحله ی بعد به سودآور بودن طرح خود بپردازید و پس از مشخص شدن سودآوری طرح به امکان سنجی و ارزیابی احداث کسب و کار خود پرداخته و در مراحل بعدی به خرید ماشین آلات ، بهره وری تولید ، بازرگانی و فروش ، برندینگ و مسائل دیگری که در راه ایجاد کسب و کار و سرمایه گذاری پیشِ رو دارید ، بپردازید .

پس مشاهده میکنید که سرمایه گذاری و ایجاد هیچ کسب و کار موفقی بدون برنامه ریزی بلندمدت و مشاوره امکان پذیر نخواهد بود.

ما در شرکت پویا صنعت مبدل همواره به دنبال استفاده از نوین ترین راهکارها برای بهره وری در کسب و کار هستیم و بر این باوریم که یک مشاور خوب باید یک طراح خوب ، یک سازنده ی خوب ، یک کارگردان خوب و یک برنامه ریز حرفه ای باشد . کارشناسان و مشاوران سرمایه گذاری ما به شما کمک خواهند کرد که بدون از دست دادن سرمایه خود اقدام به ایجاد کسب و کار موردعلاقه ی خودتان کنید !

در بخش های دیگر وب سایت میتوانید با :

- مشاوره صنعتی

- بازاریابی

- بررسی سود آوری بودن طرح کسب و کار

- ارزیابی و امکان سنجی احداث کسب و کار

- خرید ماشین آلات و لوازم مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار

- بهره وری در تولید و عرضه خدمات

- راهکارهای فروش و پخش

- برند سازی حرفه ای

- قیمت گذاری ماشین آلات صنعتی

- کارشناسی ماشین آلات صنعتی

- خدمات تهیه طرح توجیهی ، فنی و اقتصادی

با ما همراه باشید

مشاوران پوصام


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image